ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

PRÁVE TERAZ: Nehoda viacerých áut v smere od Serede do Trnavy

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Na základe informácií, došlo k dopravnej nehode niekoľkých áut na rýchlostnej komunikácii R1 v oblasti križovatky s D1. Nateraz dostupné informácie sú odlišné v určení presného miesta nehody. Na rýchlostnej komunikácii R1 sa tvoria kolóny.

Preto venujte mimoriadne zvýšenú pozornosť pri ceste zo Serede do Trnavy a Bratislavy!


 

AKTUALIZOVANÉ:

Podľa aktuálnych informácií má ísť o kolíziu minimálne 6 áut. Na mieste dopravnej nehody sú záchranárske zložky a polícia.

Jazdite opatrne!!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Mosty sa sa opravujú vtedy keď sú v havarijnom stave vtedy sa zatvoria a spravia sa km obchádzky neviete o Tom pán starosta,to je Slovenský trend na opravu mostov

  2. Pán Majko,od výmeny primátora akoby utlo a nepisete články,čo sa týka mesta,ale nehoda pri TT,je sakra pre všetkých dôležitá.Sucasne vedenie má pruserov od svojho nástupu toľko,čo predošlé nestihlo ani za celé volebné obdobie,ale zdá sa,že tieto informácie sa zrazu asi prestali dostávať až k Vám.Preto sa nečudujte,že sa do Vás všetci navážajú,keďže ste „nestranne medium“.Novinarcina je o podaní informácií než ohľadu na to,s kým ste kamarát a s kým nie.

  3. Ale no tak Pepoooo nepreháňaj….. Aké „aféry“ má nové vedenie….koši sa rovnako ako za brucha, mení sa org. štruktúra rovnako ako za brucha….
    To sú asi tak dve veci…. Ako sa to dá zrovnať s predajom tepelného hospodárstva? Odmenam pre Krajčovič a za neexistujúce úspory, dohadovanie kšeftu pre firmy čo dlžia peniaze mestu…. A môžeme pokračovať do rána

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img