ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. júla, 2024

PRÁVE TERAZ: Niekoľkokilometrové kolóny na R1 v smere do Serede – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Aktuálne sa na rýchlostnej komunikácii R1 v smere od Trnavy na Nitru tvoria niekoľkokilometrové kolóny áut. Kolóna je spôsobená zúženým jazdným pruhom a pravdepodobne prácou na ceste iba niekoľko metrov od výjazdu z R1 na Sereď. Kolóna je dlhá až po Vlčkovce, resp. takmer od výjazdu z D1, teda kolóna začína už medzi výjazdom z D1 a Vlčkovcami.

Jazdite opatrne a ak máte možnosť, radšej sa kolóne vyhnite obchádzkou napr. cez Vlčkovce, Križovany n.Dudváhom a Zavar.

AKTUALIZOVANÉ:

Na základe informácií od vodičov z kolóny, správca komunikácie menil / inštaloval dopravné značenie informujúce vodičov o uzatvorení mosta ponad železnicu v Seredi.

Presne mesiac teda vodiči boli vozidiel do3,5t aj na  R1 informovaní neaktuálnym dopravným značením, na základe ktorého do mesta jazdili zbytočne. Zastavili ich až betónové zátarasy na začiatku mosta.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Áno áno. Cestári slávnostne osadzaju nové značenie a samozrejme v čase dopravnej špičky, čo má za následok nehodu a kolóna je až po Trnavu..sú to fachmani aj v diaľničnej aj v správe ciest 🙂

 2. Pozriem si pani cestari ze ked vy budete v takej kolone v najvecsej spicke smerom na dovolenku ci budete tiez taky pohodak ked momentalne si v praci a brzdite premavku najnevhodnejsi cas 🙂 tak isto pri farbeni ciar v najvecsej spicke 😀

 3. „Kolóna je dlhá až po Vlčkovce, resp. takmer od výjazdu z D1, teda kolóna začína už medzi výjazdom z D1 a Vlčkovcami.“

 4. Toto je choré. To mali robiť mimo dopravnej špičky alebo v noci! No čistá katastrofa, nie len SSC ale už aj NDS.

 5. Presne, takéto práce by sa mali robiť výhradne v noci, len na Slovensku rastú hlavy zo zadku, počnúc od najvyššej funkcie.

 6. kazdy chape, ze pracu zrejme niekto rozdeluje, cize ak tu niekto nadava na cestarov, tak to isto nieje mierene priamo pracujucim, ale skor na ten system rozdelovania prace, ktory je v tomto pripade totalne debilny… za kolonu si mozu aj vodici sami, pretoze jazdia bezohladne a nevedia plynulo spomalit a radit sa do jedneho pruhu…. inak by sa krasne spomalilo na 80 a vsetci by sa vpratali to toho pruhu bez problemov.. no zrejme je lepsie sa tam tlacit, fajcit si vyfuky a prebiehat z pruhu do pruhu, aby si bol niekde o 4 sekundy skorej…

 7. Jednu vec mi vysvetlite. Cca pred dvomi tyzdnami natiahli nový asfalt smer vlčkovce na križovatku R1/D1 tento ulsek bol v uspokojivom stave a aj pri rýchlosti 130 km/h nebolo citiť pri jazde nerovnosti ale kusok pred tým ako natiahli nový asfalt na R1 Sereď Vlčkovce sú také hrby ze ked na ne nabehnete tak sa modlilte aby koleso ostalo pripevnené skrutkami k vozidlu…. Tu nastávajú dve otázky :
  1. / buď prácu zadeluje nejaká antihmota
  2./ alebo tý čo to robili si pomýlili úsek ( o tom sám pochybujem lebo prácu musel niekto prebrať…)

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img