ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. apríla, 2024

Deň detí v Pate

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Včera sa konala v priestoroch športového areálu v Pate oslava Dňa detí . Organizátori pripravili pre deti bohatý niekoľkohodinový program. Už od 10.00 hod. si mali možnosť návštevníci pozrieť divadlo pre deti pod názvom Danka a Janka, pobaviť sa a odfotografovať s Micki a Minnie, zahrať si virtuálnu hru, či „vykúpať“ sa v pene.

Sprievodnými akciami bola tvorivá dielnička, maľovanie na tvár, nafukovacie atrakcie, ľudové remeslá, športový a futbalový kútik, včelí kútik, aquazorbing, výstava drobných zvierat a exotického vtáctva, ukážky práce hasičov a mnohé iné.

Za krásne prežitý slnečný deň a hodiny plné zábavy a detskej radosti treba poďakovať organizátorom, ktorými boli – Materská a základná škola a ZUŠ Pata, DHZ Pata, FC Pata, ZO SZCH Sereď , spoločnosť Tlapnet SK s.r.o. a samozrejme obec Pata a dobrovoľníci z radov občanov. Na oslave nechýbala bohatá tombola, občerstvenie a guláš, ktorý navarili a zdarma rozdávali pracovníci obecného úradu.

.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img