ISSN 1337-8481

utorok, 16. júla, 2024

SEREDSKÝ HODOVÝ JARMOK – zaujímavý program aj nové miesto!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Mesto Sereď a Dom kultúry v Seredi vás srdečne pozývajú na SEREDSKÝ HODOVÝ JARMOK v termíne 23.6. – 25.6. 2023. Čaká Vás bohatý kultúrny a zábavný program, dobré jedlo, atrakcie ale aj NOVÉ MIESTO.

Kolotoče a zábavné atrakcie ostávajú na parkovisku pred gymnáziom. Predajné stánky sa presúvajú na Námestie slobody( malý park), Parkovú ulicu a do parku.

Počas trvania jarmoku budú uzatvorené ulice:

– od býv. Rambusu po svetelnú križovatku pri Lidli
– Parková ulica (cesta k parku)
– Nám. sl. (cesta od Delta pasáže popri malom parku)

Amfiteáter

24. 6. 2023 o 21.00 h SLADE (UK)

Park kaštieľa

23. 6. a 24. 6. 2023 HISTORICKÝ JARMOK
Čakajú Vás šermiarske vystúpenia, sokoliarske vystúpenia, lovecké turnaje na koňoch, stredoveká kuchyňa, rytierske turnaje na koňoch, lukostrelecké vystúpenia, remeselný jarmok, handmade ulička ohňová show, výstava chovateľov domácich zvierat

Námestie slobody

9.00 – 23.00 h predajné trhy, zábavné atrakcie

PIATOK 23. 6. 2023

15.00 h FANFÁRA slávnostné otvorenie jarmoku, DH ŠINTAVANKA

16.30 h DFS KVETOŇKA ZUŠ J. F. Kvetoňa

17.00 h LY DANCE UNITED

17.40 h Tanečné štúdio LUSKÁČIK, JOHNY MEČOCH – Life is Perfect

19.30 h VLADO MACHALA AND FRIENDS

21.00 h AZÚCAR CUBANA

SOBOTA 24. 6. 2023

10.00 h DH HRNČAROVANÉ

14.00 h BUSTER – one man show

16.00 h MEJBIS

19.00 h BATTERY LOWE

21.00 h RANDAL

NEDEĽA 25. 6. 2023

10.00 h Ľudová hudba Berky

13.00 h COUNTRY BAND

15.00 h – 18.00 h JARMOK ĎEŤOM

LiLi Lentilka hudobné predstavenie pre deti

Kedy stromy spievajú bábkové divadlo | Kúzelník WOLF

Bastión kaštieľa

24. 6. 2023, 16.00 h DVA ŽIVLY otvorenie výstavy obrazov Pavla Zelmana

Parkovisko pred gymnáziom

Zábavné atrakcie

Na Jarmoku za zdravím

PIATOK 23. 6. 2023 od 08.00 – 12.00 h v Dome kultúry RÚVZ Galanta – bezplatné meranie hladiny cholesterolu a cukru v krvi, poradenstvo

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Nie som fanúšik Čavojského, ani ho nepoznám, iba viem že je riaditeľom DK. Je tu však otázka, čo keby si prestal piˇovať a išiel za riaditeľa DK ty? Si typický sereďský idiot.

  2. Pán Čavojský je super chalanisko a ty 10:51 ak máš nejaké nápady,môžeš mu ísť robiť poradcu ! Samozrejme bezplatne.

  3. Ako ho mal vymeniť? Keď ho môžu odvolať len poslanci? A väčšina ich ho tam chce? Daj radu ty mudrc 🤣🤣🤣

  4. Vymysla nove Priestor tam treba ist mal si gay party, festival pre nikoho, ukrajinske vecery, kut pre bezdomovcov, co nove chces este ? jarmok je taky kolko sa nan da penazi, teraz sa financuju dolezitejsie veci ako audity, auditori, hovorikyne, vajcia so starymi slepicami, apky, obcianske zdruzenia z tohto bude velky profit a potom bude na megalomanske jarmoky … len vydrz

  5. To je teda nápad dať jarmok do parku, kde žijú zvieratá veveričky, vtáky, ježkovia a mačky, humbuk tri dni. Dosť, že tam parkujú auta a že 4.stupen chránená, akurát tak áut, kto to kedy videl, aby sa v parku parkovalo. To nikde není iba v Seredi. A po jarmoku to tam nedá už nikto dokopy. Ľudia sú prasce, zožerú, vypijú a zahodia pod seba. Ľutujem tých pár ľudí, čo mesto udržujú.

  6. S autami by mohli parkovať v tej nepokosenej burine! Aspoň by ju s kolesami pováľali ked už nemá kto pokosiť

  7. SEREDSKÝ JARMOK ???! VY KOKOTY , VEĎ TO JE OLAŠSKÝ , JARMOK , CIGÁNSKY POJEBTE SI HO CHUDÁCI NA KAŽDOM METRI OLAŠSKÝ CIGÁN

  8. Ze mejbis 😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img