ISSN 1337-8481

pondelok, 22. júla, 2024

Deti sú v online svete rovnako ohrozené ako v tom reálnom svete

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Policajná preventistka Dáša spolu s koordinátorom z ÚPSVaR hovorili gymnazistom v Galante o bezpečnosti na internete.

Deti, najmä so sociálnymi sieťami, začínajú príliš skoro, už na 1.stupni základnej školy bez toho, aby boli pripravené čeliť aj nebezpečným nástrahám a výzvam, ktoré na ne číhajú v online svete.

Milí rodičia, venujte deťom svoj čas a zaujímajte sa o to, čo robia s mobilom, tabletom či na počítači.

POZNÁTE NA TIETO OTÁZKY ODPOVEĎ:
🔴 SÚ vaše deti v online svete V BEZPEČÍ⁉️
🔴 S KÝM SÚ deti V KONTAKTE⁉️
🔴 viete AKÉ stránky sledujú ⁉️
🔴 nie sú OBEŤOU KYBERŠIKANY⁉️
🔴 AKÉ FOTKY ZDIEĽAJÚ…⁉️

Ak bola väčšina odpovedí NIE, treba konať.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img