ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. júla, 2024

Pozor na Cukrovarskej ulici!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Dnes doobeda bol na Cukrovarskej ulici v smere na Dolnú Stredu opravený asfalt okolo kanála a zaliata jama na vozovke.

Miesto je označené mobilným dopravným značením, ktoré je ale reflexné len v smere jazdy. Dávajte pozor pri obchádzaní v smere do centra mesta, značenie môže byť  prekážkou (ak značenie na ceste zostane aj v nočných hodinách), ktorú zaregistrujete neskoro!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Na parádu nestačí že most je v dezolatnom stave ešte aj tú cestu ktorou sa dá dostať do Sereď začnú robiť teraz je to pekné ale troška to není zle naplánované Keď sa mýlim pardon

  2. Už tam bola aj nehoda… nemajú byť na ceste tabule v oboch smeroch práca na ceste a znilženie rýchlosti a zúžená vozovka? Miesto toho sú tam dva reflexné stojany a to je všetko kto to robil aký amatéri a kto to kontroluje z mesta?

  3. Tá cesta mala byť dávno spravená lebo zatiaľ to tam je samá jama a stále sa to opravuje iba po kúskoch a teraz keď sa zavrel most tak je najviac vyťažená. Za chvíľu bude aj tá rozpadnutá.

  4. Pán Majko kedy začnete kritizovať aj nové vedenie mesta predošlé roky ste kritizovali že nie je položená tráve e teraz nie je vôbec pokosenej ani okolo detských ihrísk a ani veľkom parku kde je vaša povestná kritika na vedenie mesta terez sú tam kamarati

  5. Najskor nikto lebo clovek co to ma mat na starosti chodi denne na skolenia civilnej obrany, lebo borci z teamu onďo sa zbavili cloveka co mal CO na starosti pocas mimoriadnej situacie a dva tyzdne pred zatvorenim mosta, asi aby mohli zamestnat toho teologa. Velmi zaujimavy sposob ochrany obyvatelstva v dnesnej dobe, Matovic style zjavne idiotom chuti … obcan je hovno.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img