ISSN 1337-8481

piatok, 1. marca, 2024

Družstvo ZŠ J.A. Komenského získalo 3. miesto krajského kola MCDONALD´S CUP

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

ZŠ J.A. Komenského Sereď /  18.5.2023 sa uskutočnilo krajské kolo vo futbale na trávniku FK Lokomotíva Trnava. Tento rok sa usporiadatelia rozhodli nastrieľané góly premeniť na finančnú sumu a tá poputuje na charitu pre rodiny s deťmi v slovenských nemocniciach.

Naše družstvo nás reprezentovalo so cťou a plným nasadením. Nakoniec sa nám podarilo obsadiť krásne 3. miesto začo im ďakujeme a gratulujeme.

Najlepším hráčom turnaja sa stal T. Belička so 4.C triedy a cenu za najmladšieho hráča na turnaji si prevzal T. Droppa s 2.B triedy. V neposlednom rade patrí veľká vďaka p.trénerovi Hrehorovi a samozrejme žiakom našej školy, ktorí nás povzbudzovali do posledného odpískania.

Mgr. M. Beličková

zdroj: ZŠ J.A. Komenského Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img