ISSN 1337-8481

pondelok, 22. júla, 2024

Medzinárodný filmový festival EKOTOPFILM – ENVIROFILM v rámci svojej TOUR 2023 navštívi Sereď

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

EKOTOPFILM je medzinárodný filmový festival a patrí medzi najstaršie festivaly s environmentálnou tematikou na svete. Organizátori chcú aj takouto formou zmeniť správanie spoločnosti k životnému prostrediu a vytvoriť priestor k otvorenej diskusii o otázkach trvalo udržateľného rozvoja. V rámci svojej TOUR 2023 festival navštívi niekoľko miest na Slovensku.

V stredu 14. júna 2023 zavíta festival aj do Serede. Opäť prinesie najnovšie dokumentárne filmy z celého sveta z oblasti ochrany životného prostredia a udržateľnosti. Program je zostavený tak, aby oslovil odbornú i laickú verejnosť všetkých vekových kategórií. Začína o 16:00 hodine v Dome kultúry s voľným vstupom. ( zdroj:ekotopfilm.sk)

PROGRAM:
16:00 – 16:30 Blok animovaných filmov pre deti
16:30 – 17:00 Zebra bez hrivy
17:00 – 17:55 Ovčiarskou cestou
18:00 – 19:00 Expedícia Tribugá
19:00 – 20:00 Kam sa podeli vtáky z nášho vidieka
20:00 – 21:30 Cesta proti času

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img