ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

Kolóny na R1 spôsobené rekonštrukciou vozovky okolo Vlčkoviec spôsobujú zdržania

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Kolóny na R1 spôsobené rekonštrukciou vozovky okolo Vlčkoviec spôsobujú výrazné zdržania ľuďom obchádzajúcim uzatvorený most ponad železnicu v Seredi.

Už pred rekonštrukciou tohto úseku rýchlostnej komunikácie sme registrovali pripravené prenosné dopravné značenie v niekoľkokilometrovom úseku R1 v oblasti  Vlčkoviec. Úmyselne sme si prezreli a následne aj zdokumentovali tento úsek (inak nám dobre známy)  vozovky. Nejavila známky opotrebenia také, ktoré by si vyžadovali okamžitú rekonštrukciu. Ale nie sme odborníkmi a niekto to zjavne vidí inak.

Dnes (piatok 19.05. 2023 cca o 10:30) sme úsekom prešli v kolóne áut, ktorá nepochybne onedlho spôsobí výrazne väčšie zápchy ako je obvyklé a tým významne obmedzia občanov využívajúcich rýchlostnú komunikáciu  R1  na obídenie úplne uzatvoreného mosta ponad železnicu v Seredi. 

Ďalšie zdržania, ďalšie zvyšovanie nákladov pre občanov a ďalšie straty času v dopravných kolónach a zápchach.

Je smutné, že kompetentní nedokážu svoje práce synchronizovať tak, aby škody tvorené občanom aspoň minimalizovali.

Jazdite opatrne !!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. keby len kolóny.už sa tam rozjebali kamióny aj autá.a mysajebeme už vyše hodiny v kolóne od dolnej stredy po milex.nech idú šeci do piče

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img