ISSN 1337-8481

utorok, 16. júla, 2024

Mestskí policajti Martin Horváth a Ľubomír Tomašovič si z rúk primátora mesta prevzali ocenenie za záchranu života – VIDEO

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Záchrana života je moment, ktorý si pamätá a váži hneď viac ľudí. V prvom rade zachránená osoba, jej rodina, ale tiež tí, ktorí život zachránili. Vážiť si ľudí ochotných a schopných inému zachrániť to najcennejšie – život, si musí aj celá spoločnosť.

Dnes predpoludním si v mene občanov mesta, dvoch policajtov Mestskej polície uctil primátor mesta Sereď Ondrej Kurbel.

Policajti  MP Martin Horváth a Ľubomír Tomašovič si z rúk primátora mesta prevzali ocenenie za záchranu života.

Viac v aktuálnej reportáži:

              

            

– – –

K tejto udalosti došlo dňa 22. februára 2023 a informáciu sme vám priniesli v tomto článku:

Mestskí policajti pomáhali pri záchrane ľudského života

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Super a veľká vďaka,len Vás poprosím,aby ste cestujúcim{hlavne ukrajincom} na zastávke Cukrovarská vysvetlili,že sa tam nefajčí.

  2. Dufam, ze tato dvojica nepatri k tym, ktori podriemkavali v aute pri moste a cakali na prvy nakladiak, ktory by skasirovali (heslo buzerovat a kasirovat) namiesto toho, aby mu v prejazde zabranili a tak ochranili most pred poskodenim a ludom v meste pomohli od nakladnej dopravy (heslo pomahat a chranit).

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img