ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Vodiči pozor! Na R1 v smere do Trnavy sa tvoria rozsiahle kolóny

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Na rýchlostnej komunikácii R1 v smere do Trnavy, v oblasti Vlčkoviec pracujú cestári. Z tohto dôvodu sa tvoria rozsiahle kolóny, ktoré aktuálne začínajú už od pripájacieho pruhu na R1 od Dolnej Stredy.

Kolóny sa teda dotknú aj vodičov, ktorí z dôvodu uzatvorenia mosta ponad železnicu v Seredi jazdia po R1 na opačnú stranu mesta do logistických centier do priemyselnej zóny t.j.  aj ulice Bratislavskú, Trnavskú, Kasárenskú!

Pokiaľ sa teda chystáte do práce, vyrazte v dostatočnom predstihu!

Do Trnavy odporúčame ísť po starej ceste. Jedná sa o cestu cez Šúrovce a Zavar do Trnavy.

 

zdroj foto: waze
zdroj foto: waze
ilustračné foto
ilustračné foto

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Toto je do neba volajuci amaterizmus spravy ciest. Na to sa uz ani slova nedaju najst. Stvrt roka dozadu malovali v spicke pruhy na R1, dva tyzdne sme stali v kolonach, lebo to co funguje v celom svete a cesty sa upravuju v noci, to na Slovensku nefunguje. Co tam teraz robia ked je to jedna z mala tras po ktorej viete vobec odist zo Serede?!!! Neuveritelne….

  2. Cestoval som busom o 7,40 v stredu do Trnavy 65 minút. Pri Milexe sme zastavili a potom sa pomaličky posúvali až k Vlčkovciam, kde lievik končil. Prejazd úsekom R1 od Milexu po Sereď – Sever trval 25 min.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img