ISSN 1337-8481

sobota, 18. mája, 2024

Deň matiek oslávili vo veľkom štýle

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Druhá májová nedeľa už tradične na celom Slovensku patrí oslave Dňa matiek. V mnohých mestách sa pri tejto príležitosti organizujú kultúrno-spoločenské podujatia venované všetkým mamám ako aj celkovo materstvu. V Dennom centre pre seniorov v Seredi si Deň matiek pripomenuli v utorok 16. mája 2023. Významnej udalosti sa zúčastnilo viac ako sto členov klubu. Pozvanie prijali aj viceprimátorka Mária Fačkovcová spolu s vedúcou Oddelenia sociálneho, bytového a rodiny na MsÚ Silviou Adamčíkovou.

Program začal príhovorom vedúceho centra Jozefom Valábkom, ktorý všetkých srdečne privítal a poďakoval za hojnú účasť na podujatí. Slova sa ďalej ujal člen klubu Ján Horniak, ktorý povedal, že Deň matiek je príležitosťou poďakovať sa všetkým mamám za lásku, nehu a starostlivosť, ktorou zahŕňajú svoje deti aj celé rodiny. Prítomným sa prihovorila aj viceprimátorka Mária Fačkovcová, ktorá poďakovala za pozvanie a takisto vyzdvihla výnimočnú úlohu matky v života každého človeka. Ako povedala, povolanie matky je veľmi náročné a je spojené s mnohými obetami. Žiadna ale nie je ťažká, lebo láska k deťom všetko prekoná. Ďalej dodala, že byť matkou je povolanie, ktoré nikdy nekončí, lebo stojí pri svojich deťoch po celý ich život.

Po príhovoroch nasledovalo vystúpenie žiakov ZŠ J.A.Komenského sériou umeleckého pásma ľudových piesní a prednesom hovoreného slova. Všetkých potešilo aj vystúpenie spevokolu Pohoda a do tanca i spevu až do konca podujatia hrala skupina Naši. Oficiálny program vystriedala zábava, občerstvenie a družné rozhovory s priateľmi. Na záver bola každá prítomná žena – matka na znak úcty obdarená kvietkom.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img