ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

HLASUJTE: Dotklo sa vás uzatvorenie nadjazdu ponad železnicu? Ak áno, z akého dôvodu?

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

 

[democracy id=“22″]

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Keďže žiadne vlaky nebudú jazdiť popod most, tak by ľudia mohli prechádzať cez koľaje,žiadne nebezpečenstvo nehrozí.

  2. Vlaky nepôjdu iba dočasne, kým nepostavia lešenie. Potom vlaky pustia a ľudia môžu ísť aj cez most kým nezačne úplná oprava.

  3. Samozrejme ze ano …keď bude pohreb ? Čistý chaos ked bude na diaľnici havarka ešte väčší chaos meškanie do prace a je mi ľúto ľudí čo tam bývajú.. 1 hodinovy interval dopravy to je co ? Predsa deti majú krúžky atď. To nieje len o podnikoch .. ale ďalších kopu iných veci čiže ihneď riešiť prechod pre bicykle a peších.. vlaky tade nepôjdu takže v com je problém? Nerobte si z ľudí už prdel a riešte veci konečne pre nich…. same zakazy to Vám ide najlepšie.

  4. chcete rýchlo niečo robiť ale nevymyslite alternatívu pre ďalších ľudí vlaky meškajú zápchy sú jakože ozaj super

  5. Anonym20 35 povedal vsetko áno uzávierka mosta mi nevyhovuje treba spraviť prechod pre peších Týmto sa odbúra autobusová doprava

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img