ISSN 1337-8481

štvrtok, 13. júna, 2024

Nadjazd ponad železnicu je UZATVORENÝ. Aj pre peších!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Dnes o 14.00 hodine došlo k ÚPLNÉMU UZATVORENIU nadjazdu ponad železnicu. Časť mesta je týmto v podstate odrezaná od mestskej infraštruktúry občania sa musia pripraviť na problémy, o ktorých nateraz asi ani netušia.

Vjazd na nadjazd  z oboch strán uzatvorila polícia.

Článok priebežne aktualizujeme o nové informácie.

Stanovisko KT PZ Trnava:

MOST V SEREDI JE OD 14:00 H ÚPLNE UZAVRETÝ

NEPREJDETE PO ŇOM ANI NA PEŠO

 

Polícia upozorňuje nielen obyvateľov Serede, ale aj všetkých, ktorí chceli mestom prechádzať, že dnes od 14:00 h do odvolania bude úplne uzavretý most nad železnicou, na ulici Dionýza Štúra.

O okamžitom a ÚPLNOM uzavretí mosta rozhodli na dnešnom stretnutí, ktoré zvolala Slovenská správa ciest. Podľa vyjadrenia statika je totiž stav mosta kritický a nebezpečenstvo môže hroziť nielen vodičom áut, ale aj cyklistom a chodcom.

Policajti budú spolu s kolegami z Mestskej polície Sereď dohliadať na dopravu v okolí uzávery.

Uzáveru môžete obísť smerom cez obec Dolná Streda a mestá Galanta a Sládkovičovo. Osobná a autobusová doprava môže využiť aj cestu III. triedy cez obec Gáň.

Žiadame vodičov a občanov mesta, aby rešpektovali pokyny policajných hliadok a dopravného značenia. Zároveň žiadame o trpezlivosť a ohľaduplnosť pri využívaní obchádzkových trás.

Dávajte si pozor a jazdite opatrne!

 

Vyjadrenie primátora k situácii:

 

Súvisiace články:

Pre peších bude do a z centra mesta zabezpečená autobusová doprava – AKTUALIZOVANÉ

AKTUÁLNE: Hrozí KOMPLETNÉ a v podstate OKAMŽITÉ UZATVORENIE nadjazdu ponad železnicu. Aj pre peších a cyklistov!!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. A peší a cyklisti pôjdu kade tiež po dialnici? Vela z nich budu prechádzať cez kolaje.. Tam malo mesto zabezpečiť aspon lávku!

 2. Ako občan sa pýtam, že keď bola SSC taká rýchla pri uzavretí mosta, či bude aj taká rýchla pri stavbe nového mosta, alebo sa bude rok čakať kým sa niekto z kompetentných na SSC rozhodne že už je čas začať so stavbou nového mosta.

 3. O Tom sa už vedeli dávno ale že to nejhajú vyhrotiť do extrému a zákazu chodiť aj pesim aj nemotorových to nikto nepocital

 4. Podakujme vojackom, jazda tam na tych srotoch tazkych . Tahaju na podvalech tazku techniku a j..ebu sa cez mesto. Teraz nech zeberu krompace a idzu opravovat. Aj tak nist neroba, len na azete nahanaju ku..r..vy.

 5. 11. mája 2023, 15:53
  Narozdiel od ruskej techniky ta naša tam není všetka. Hlavne ženisti tam nič neposielali.
  11. mája 2023, 15:56
  Po ceste dokončia aj dialncu do Košíc 😀

 6. Čo by tam poslali ?
  Veď Uganda ma Bozenu5 a tuto zebraci maju Bozenu 3.
  Take kasarne ako osadka co tam je.
  Len znuraju co by mohli opichat za 5 eur.

 7. Ako to tu bolo spomínané taký Čínania keby mali na to mať týždeň tak by ten most stál. Už v strede týždňa by sa pýtali čo majú ďalej robiť 😀 😀

 8. dobre píše 16:14,riešil niekto vojakov,ktorí majú kasárne na jednej strane železničného mosta,a k Váhu,na Koleno a vagónovať techniku na rampu vedľa bývalých uhoľných skladov,a chodili desiatky rokov práve cez tento železničný nadjazd?

 9. škoda že nie sme ukrajinci:/ To by Naď v monterkách už robil tlačovky ako treba rýchlo dať do poriadku most a vyčlenil by hneď 20 milionov eur na nový most.
  Bohužial sme len obyčajní Slováci takže nový most uvidíme tak o 2 roky a aj to nie je isté.

 10. Ako sa tu píše o vojakoch, tak hlavnu vinu nesu oni za ten most.
  Nik si snad nemoze ani len pomysliet, ze most znicia osobne auta ktore maju vahu 1,5 tony.

  Ved len 1 ta ich rozpadnuta tatra ma 15 ton, ked je prazda, podval 16 ton, mostovy tank 35 ton.
  Vysledok 61 ton, ked ide len jedna ta ich srtotova technika. Plus sa valia cez mesto ako o preteky.

  Cele kasarne nam tu treba zrusit a slintosov co su v nich na Ukrajinu poslat. Aj tak len slopu, sluntaju po kazdej diere co vidia. Zvrhlici su to.

 11. Hlavne ked sa v tych ich maskacoch premavaju po obchodoch, nakupuju si tresky a rozne bordeli, lebo si nevedia ani nic uvarit.
  Ale tie ich pohlady su na kazdej zenskej riti.

  Tam smer Ukrajina, nech idu branit Ukrajisnke zeny, mozno im nejaka da privonat, k tyzden neumytej chachure.

 12. Tak bude obchadzka a postavi sa novy most. Len drbnuta hlava sa moze stale stazovat.
  Pre mna zamna nech spravia pesiu zonu z dioniza stura natrvalo. Dnes podvecer je tam krasne, ze by sa dal futbal hrat. Alebo zrusit most navzdy a spravit prejazdy za kurbelom s napojenim na trnavsku a v niklovke s napojenim na trnavsku pri slovnaftke

 13. tech. stav mosta bol pravidelne monitorovaný. Ale či aj dôsledne, je už iná otázka. Prakticky posledná obhliadka mosta (asi nie náhodná) odhalila ako SSC a príslušní (ne)kompetentní úradníci „zodpovedne“ pristupujú ku svojej práci. Toto opatrenie je toho jasným dôkazom! Z dostupných informácií jasne vyplýva, že stav mosta je taký, že na SSC zaviedli povinné modlenie pracovníkov za to aby sa most nezrútil od vlastnej váhy…..Nikdy som nefandil vedeniu predchádzajúceho magistrátu, ale válať vinu na nich za súčasný stav je zcestné.
  P.S. ak by sa však za posledných 5 r. venovali viac potrebám občanov mesta ako futbalu a ŠKF dnes už mohla byť lávka pre peších a cyklistov ponad železnicu realitou

 14. pre peších a cyklistov namiesto obkluky busom spojazdnite cyklovláčik na trase sered železničná stanica- výstup trnavská -bývalé biofaktory. Však koľajnice tam sú, vedú tuším do kávovín. Všetci čo robia v pečivárnach, binderi, fm a ostatných firmách by to uvítali. Nastúpia aj s bicyklom na stanici , odvezú sa do podniku, kde si zamknú bicykle pod dozorom kamier . Mimochodom dúfam, že nenapadne nejakého mysliteľa zorganizovať akciu DO PRÁCE NA BICYKLI

 15. Namiesto pre primátora prvoradého auditu na MU mal novy primator riešiť havarijné stavy napr. stav mosta a zabezpečiť prechod pre peších a cyklo v predstihu!!
  Ten most nebude hotový ani za 5 rokov!!!
  A najlepšie by bolo celé to presmerovať cez nove trasy a odľahčiť mesto od dopravy.
  Ale v Seredi stačí sa vyhovárať na SSC a všetci im to “žerieme”.

 16. Nesťažujú si hlavne ľudia ktorí nemajú auto a bývajú u rodičoch. Mama mu kúpi tresku a rožky na celý deň a tupec predsedí za počítačom kde vypisuje ako je nad vecou 😂

 17. Nesťažujú si hlavne ľudia ktorí nemajú auto a bývajú u rodičoch. Mama mu kúpi tresku a rožky na celý deň a tupec presedí za počítačom kde vypisuje ako je nad vecou 😂

 18. máš pravdu primator mal riešiť lávku. Brucho mal na to dva roky ale miesto riešenia lávky riešil svoje súkromné kšefty . Služobné auto odparkovával ďalej od svojej novej nehnuteľnosti aby si ľudia nevšimli že tam chodí cez pracovnú dobu na služobnom aute

 19. Pre Pohľad – na rozdiel od starého primátora, ktorý teraz sedí zalezený v kúte na VUCke a ktorý na ten most sral zvysoka (akurát si urobil zlatú baňu z pokút kamiónov, samozrejme až keď cez ten most prešli), tak tento nový tušil ako to dopadne, preto zorganizoval to stretnutie pár týždňov dozadu. Ten bývalý veľmi dobre vedel, čo čaká nového, takýchto kostlivcov si nájde nový primátor v skrini viac

 20. ALE ČO ROBILI TÝ POTKANI PAŽRAVÝ TOLKO ROKOV ? TERORYZOVALI KAMIONISTOV A OKRÁDALI UCH !!! MYSLELI IBA NA PENIAZE ALE NIE NA OPRAVU MOSTA

 21. Za secko mozu te zelene bezmozgovce v kasarnach.

  Nech oprava most, ked ho dojebali s tazkyma srotama.

  Nech to prava a pala na Ukrajinu bojuvat proti Ruskemu vojakom , ci tam uz su dostany-dostany , len po kauflande sa premavaju ako najvacsie zabijaky

 22. Ruku na srdce idealne by bolo keby ten most asi padne sam od seba. Mozno by sa ta byrokraticka chobotnica rozhybala

 23. Čo bude s ľuďmi ktorí bývajú na kasarenskej ulici sú to starší občania poniektorí nemajú auto ako sa dopravia do mesta k lekárovi NATO ste zabudli sľúbili ste lávku a nič veď už nesmie ani vlaky jazdiť smer Galanta tak hádam by sa dalo dačo spraviť aby sa ti ľudia dostali aspoň do obchodu a k lekárovi

 24. 300-tisic krát napísané, denne chodí autobus zadarmo spod mosta na Trnavskej do mesta, presne tak sa dostanú všade kam potrebujú v meste….

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img