ISSN 1337-8481

utorok, 23. apríla, 2024

Hlásenie zo Smeťobrania 3: zamestnanci Amazonu vyčistili kemping a skrášlili verejný priestor aj amfík

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie MsÚ Sereď /  Do výzvy mesta Sereď, ktorej cieľom je očista sídlisk a prírody mesta od odpadkov, sa opätovne zapojila aj najväčšia spoločnosť sídliaca v seredskom priemyselnom parku, spoločnosť Amazon.

Do terénu vyslala tri desiatky svojich zamestnancov, ktorí v koordinácii s mestom vyčistili kemping a časť okolia Váhu a tiež sa venovali ošetreniu mestského mobiliáru.

Spolu vynovili 38 kusov lavičiek v parku na D. Štúra a v malom parku na Námestí Slobody, odburinili rozsiahlu plochu amfiteátra a jeho lavičkám dodali nádych novoty. Spoločná dobrovoľnícka činnosť bola pritom finálnou aktivitou internej kampane mesiaca udržateľnosti. „To, že sme sa mohli podieľať na zveľadení nášho okolia, je dôležitou súčasťou firemnej identity. Aj takto chceme prispieť k zlepšeniu životného prostredia a života komunity v našom najbližšom okolí. V neposlednom rade je to jeden zo spôsobov ako utužiť vzťahy medzi kolegami a lepšie sa spoznať navzájom,“ vysvetlila Júlia Žulová, koordinátorka dobrovoľníkov Amazon počas Smeťobrania. Doplnila, že zamestnanci sa z dňa na čerstvom vzduchu a naplnený prospešnými aktivitami, cítili veľmi príjemne.

Do očisty mesta sa môže zapojiť ktokoľvek a kedykoľvek. Mesto dobrovoľníkom zabezpečí vrecia, rukavice a odvoz naplnených vriec z miest, ktoré budú nahlásené. Kontakt: smetobranie@sered.sk

Mesto Sereď ďakuje všetkým dobrovoľníkom za spoluprácu, pochopenie a nadšenie! 

Foto: Amazon Fulfillment Slovakia

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img