ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. apríla, 2024

Postup do finále MSR v hádzanej CVČ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

HK Slávia Sereď /  Mladé hádzanárske nádeje CVČ ZŠ J. Fándlyho v Seredi si v semifinálových zápasoch vybojovali postup medzi štyri najlepšie družstvá na Slovensku.

Vo svojej semifinálovej skupine nestratili ani bod. V prvom zápase si bez problémov poradili s dievčatami z Topoľníkov, ktoré porazili 21: 6. V druhom zápase Michalovce zvíťazili nad Trebišovom 21: 7. Naše dievčatá zvládli aj ďalší zápas, v ktorom porazili Trebišov 25:11. O prekvapenie sa postarali žiačky s Topoľníkov, ktoré po bojovnom výkone dosiahli s favorizovanými Michalovcami remízu 14:14. V ďalšom zápase však tento nezopakovali a podľahli Trebišovu jednoznačne 8:18. V záverečnom zápase predviedli domáce rýchlu hádzanú. Za pohyblivou obranou stála spoľahlivá N. Chynoradská a rýchle útoky zakončovala  L. Fogelová autorka 13 gólov. Konečný  znal 26:14 pre Sereď.  Dievčatá na celom turnaji predviedli kolektívny a na palubovke sa svojou hrou predviedli všetky.

Finále sa uskutoční za účasti dievčat CVČ zo Serede, Šali, Michaloviec a Dunajskej Stredy      18. 5. v Šali.

Reprezentovali nás: N. Chynoradská, J. Chudáčiková, L. Ferancová – L. Fogelová, Z. Sojková, E. Chynoradská, N. Štrbová, K. Bédiová,  L. Kreháková, A. Sojková, T. Sojková, M. Husárová, E. Gejdošová, K. Miklošíková, E. M. Holičková, T. Hercegová   Tréneri: Mgr. M. Novák, Mgr. L. Sojka

 

Projekt je realizovaný s finančnou podporou mesta Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img