ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Hlásenie zo Smeťobrania 2: žiaci zo ZŠ J. Fándlyho upratovali mesto celý týždeň

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie MsÚ Sereď /   Aj deti seredskej Základnej školy Juraja Fándlyho pridali svoje ruky k zelenému dielu. V teréne sa postupne vystriedalo až 474 žiakov a spolu so svojimi pani učiteľkami, pánmi učiteľmi a pani vychovávateľkami vyčistili poriadny kusisko mesta! Vo svojom vlastnom Týždni Zeme sa však okrem upratovania venovali aj iným ekologickým aktivitám.

S vrecami na odpady a pracovnými rukavicami ste ich mohli stretnúť na sídlisku na Fándlyho ulici, na ihrisku ulice D. Štúra, upratovali okolie svojej školy, ulicu Vonkajší rad, zbierali odpadky na hrádzi na úseku od Mlynárskej ulice po most a od skateparku po Stredný Čepeň. Do svojej pozornosti si zobrali aj časť Cukrovarskej ulice a celý vnútorný areál svojej školy. Spolu s mestom Sereď tak oslávili Deň Zeme poriadnym Smeťobraním.

Mesto ďakuje každému malému aj veľkému dobrovoľníkovi, ktorý sa pričinil alebo sa kedykoľvek pričiní o skrášlenie, či očistenie akéhokoľvek veľkého kúska našej vzácnej planéty. Deň Zeme totiž nemusí byť iba vyhlásený deň (22. apríl každoročne). Dňom Zeme sa môže stať aj ktorýkoľvek iný deň, keď urobíme dobrú práce v prospech nás všetkých – v prospech našej planéty.

foto: ZŠ J. Fándlyho Sereď

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img