ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

AKTUÁLNE: Diaľnica D1 – smer Bratislava je neprejazdná!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Diaľniční policajti KDI KR PZ v Bratislave aktuálne vykonávajú potrebné úkony spojené s udalosťou v cestnej premávke na diaľnici D1 smer Bratislava kilometer 24.

Podľa doterajších informácií došlo k zrážke dvoch nákladných vozidiel. V súčasnosti obe nákladné vozidlá tvoria prekážku vo všetkých troch jazdných pruhoch v smere do Bratislavy. K zraneniu osôb nedošlo. Predmetná udalosť je v štádiu vyšetrovania.

Odklon dopravy v smere do Bratislavy je realizovaný cez Senec – západ. Žiadame vodičov, aby rešpektovali pokyny dopravných policajtov.

 

Zdroj: Polícia Bratislavský kraj

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Slabá a často nezrozumitelná,komplikovaná informovanosť verejnosti vo verejnoprávnych,voľne prístupných masmédiách o podvodoch a korupcii, ktoré sa diali na vysokých politických miestach ,za 12 r. Ficovej vlády…

  2. Dedek, máš v tom chaos, najviac kradli Dzurindove vlády a teraz táto dočasná vláda hlupákov, plagiátorov a zločincov.

  3. Dedek, nevieš, nevidíš alebo nechceš vidieť, jeden scenár jeden platca Dzurinda s Milošom išli robiť poradcov v2014 na Ukrajinu kdo ich platil? Určite nie ukrajinci a podvod a korupcia, nezabúdaj karma je zdarma táto vláda sú samí posiati satanizmom sám neveríš ani sebe.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img