ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. júla, 2024

Od prvého letu FISCHER air z Prahy na Mallorcu uplynulo už 26 rokov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
26. výročí prvního letu FISCHER air z Prahy na Mallorku jsme s mými blízkými spolupracovníky z té doby oslavili 30.dubna na Hepnarově boudě v Horní Malé Úpě.
 
Zdroj: FB
– – –
S CK FISCHER sme niekedy cestovali aj my. Aj keď bol odlet do cieľovej destinácie z Prahy, CK zabezpečila let z Bratislavy do Prahy s ČSA  a samozrejme aj späť.
S FISCHER-om sme absolvovali Mallorcu a Tunis.
Následne po problémoch tejto naozaj výbornej CK a zabavení troch Boeingov  373  spoločnosti  FISCHER air, sme služby cestovných kancelárií využívať prestali definitívne. Jednoducho palubný servis a serióznosť CK  FISCHER dokázal garantovať  len zakladateľ Václav Fischer.
Následne organizujeme individuálne cesty po svete expedičným spôsobom a myslím si, že to tak už aj zostane.
A niekoľko pamiatok na  FISCHER a FISCHER air vystavených v cestovateľskom klube:

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img