ISSN 1337-8481

pondelok, 22. júla, 2024

Deň ZEME v materskej škole

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dňa 22. apríla si celý svet pripomína Deň Zeme, ktorý je venovaný ochrane a zlepšovaniu životného prostredia. V materských školách je táto téma často prezentovaná cez hry, rozprávky a kreatívne aktivity, ktoré deti zapájajú do vzdelávacieho procesu. Interaktívnou formou sa učia o ochrane prírody, recyklácii či vzťahu k zvieratám.

Pri príležitosti Dňa Zeme pripravili učiteľky pre deti v materskej škole ul. D. Štúra – budova B rôzne aktivity s enviromentálnym zameraním. Jarmila Matisová – zástupkyňa MŠ uviedla: „Snažme sa deti viesť k správnym postojom ako udržať životné prostredie v čo najlepšom stave, poskytnúť im čo najviac informáciií o tom, ako ho chrániť a zveľaďovať. Tento rok sme sa spoločne zapojili do výsadby a údržby kvetináčov, záhonov v okolí budovy materskej školy. Zamestnanci MŠ a rodičia detí prispeli mnohými rastlinami, ktoré deti spolu s pani učiteľkami vysadili. Každý deň všetci obdivujeme kvitnúce, farebné záhony. Veríme, že spojením citu a poznatkov sa nám podarilo u detí formovať pozitívny vzťah k prírode a ochrane životného prostredia.Deti takto nenásilnou formou získavajú enviropoznatky, čo má vplyv na formovanie ich budúcnosti. Tieto aktivity im pomáhajú vnímať, že aj malé činy môžu mať veľký vplyv na Zem.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
Predchádzajúci článok
Ďalší článok
spot_img