ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

QUEEN SHOW zavítala do Serede

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Poprední muzikáloví umelci z Divadla Nová scéna pod hlavičkou režiséra Patrika Vyskočila od septembra minulého roka tvrdo pracovali na koncertnej show venovanej hudobnej legende Freddiemu Mercurymu a skupine Queen. Po vypredanej premiére, ktorá sa uskutočnila v Divadle Nová scéna 24. februára, putuje  celý tím so svojim turné po Slovensku.

Dňa 19. apríla 2023 umelci zavítali aj do Serede, kde v Dome kultúry odohrali veľkolepé predstavenie. Show pod názvom Queen – pocta legende je súčasťou projektu IDOLY. Ide o sériu koncertov s benefičnou myšlienkou venovaných hudobným legendám, ktoré ich nejakým spôsobom ovplyvnili či inšpirovali. Výťažok z predaja vstupeniek je venovaný nadáciám, ktoré podporujú rodiny v ťažkých životných situáciách.

V predstavení sa predviedli špičkoví umelci, medzi ktorými nechýbala ani muzikálová speváčka a herečka Natália Kóšová, pôvodom zo Serede. Tá sa tesne po premiére vyznala svojim fanúšikom, že show jej neskutočne prirástla k srdcu a to hlavne vďaka ľuďom, ktorí na predstavení pracovali. „Prvé skúšky boli v septembri minulého roku, keď sme sa stretli a začali sme sa učiť pesničky. Všetko išlo tak nejako samé, hravo, s láskou, zábavou, smiechom ale hlavne priateľstvom. Bolo to extrémne náročné obdobie skúšok, ale zároveň extrémne krásne,“ uviedla Natália.

Večer bol plný najznámejších hitov legendárnej skupiny Queen.  Atmosféru dotvárali kostýmy, osvetlenie a choreografia, ktoré boli navrhnuté tak, aby vytvorili pohlcujúci a autentický zážitok z koncertu. Organizátori poňali unikátne predstavenia ako zábavné vystúpenie spojené s edukatívnym charakterom. Svojou jednoduchou dejovou línou, interakciou hercov s divákmi, dokrútkami zo zákulisia aj koncertov skupiny Queen, mapovali súkromný a profesný život Freddieho Mercuryho. Publikum potleskom odmenilo energické vystúpenie a autentické oživenie hudby jednej z najvplyvnejších kapiel všetkých čias.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img