ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Žiaci ZŠ Juraja Fándlyho úspešne reprezentovali na súťaži Folklórna Sereď

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

ZŠ Juraja Fándlyho Sereď /  Aj tento rok nám otvorila svoje brány Folklórna Sereď, ktorá bola organizovaná Maticou Slovenskou pod vedením Mgr. Slávky Kramárovej.

Za našu školu Juraja Fándlyho sa súťaže v speve ľudovej piesne zúčastnili Igor Červeň, Lukáš Baudyš a Eliška Červeňová.

Súťaž sa niesla v príjemnej ľudovej atmosfére a zahriala srdiečka prítomnému publiku, ako aj súťažiacim. Konkurencia bola veľmi veľká.

O to viac nás teší, že sa náš žiak Igor Červeň umiestnil na 2. mieste. A to konkrétne s piesňami Slovensko moje, otčina moja a Po nábreží koník beží. Srdečne mu gratulujeme. A sme pyšní na všetkých našich folkloristov na škole. Igorko, ako aj jeho spolužiaci, ktorí šli na súťaž, sa venujú folklóru už viacero rokov. Po nástupe na našu ZŠ J. Fándlyho pôsobia vo folklórnom krúžku, s ktorým absolvovali viaceré folklórne vystúpenia a súťaže.

Tešíme sa, že sa našim malým folkloristom v ľudovom svete darí. A veríme, že s novými prváčikmi nám pribudnú ďalšie talenty.

Mgr. Žaneta Baudyšová- vedúca folklórneho krúžku

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img