ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Tanečníčky LY DANCE UNITED opäť úspešné

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

ZŠ Jana Amosa Komenského Sereď / Súťažnú sezónu odštartovali tanečníci a tanečníčky LY Dance United cez víkend 25.- 26. 3. 2023 v Bratislave súťažou Pohyb bez bariér. V sobotu nás reprezentovali v kategórii „Open choreography“ choreografiou Cesta okolo sveta. Ako by povedal klasik- prišli, zatancovali, zvíťazili a zaslúžene si domov odniesli zlaté medaile.

Nedeľa sa niesla v duchu Hip-hopu a Street Dance. V poobedných hodinách sa po prvý krát na veľké pódium pred porotu postavila skupina DETI 1. Odpálili energickú show s názvom Wu- tang kids a pódiové umiestnenie im uniklo o vlások. V kategórii detí nás reprezentovala aj skupina DETI 2 s choreografiou Completed the mision, ktorá potvrdila svoju pozíciu favorita a s prehľadom zvíťazila.

V kategórii juniorov sme mali zastúpenie tiež dvomi tímami. JUNIORI B predviedli choreografiu s názvom Got flow a JUNIORI A Street talking. V obrovskej konkurencii bola úspešnejšia druhá formácia, ktorá si vytancovala 5.miesto.

Dievčatá tancujúce v hlavnej vekovej kategórie ukončili naše pôsobenie v súťaži choreografiou Get up. Umiestniť na popredných troch miestach sa im síce nepodarilo, no našu tanečnú školu reprezentovali na jednotku.

Všetky naše formácie si vytancovali aj postup na partnerskú súťaž EUROPEAN CHAMPIONSHIP, ktorá sa uskutoční v nemeckom Kalkare.

Mgr. J.Čelárová

zdroj: ZŠ Jana Amosa Komenského Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img