ISSN 1337-8481

nedeľa, 3. marca, 2024

Polícia už týždeň pátra po 43 ročnom rybárovi

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Polícia vyhlásila pátranie po 43 ročnom Petrovi Čižmárovi v nedeľu (19.3.2023), ihneď po prijatí oznámenia o jeho nezvestnosti. Policajti vzápätí začali muža hľadať a prepátravať okolie miesta, kde sa mal naposledy nachádzať.

Muž mal byť od soboty, spolu s ďalšími dvoma kamarátmi, na rybačke neďaleko sútoku riek Morava a Dyje. V nedeľu ráno ho už jeho kamaráti ale nenašli. Všetky jeho osobné veci pritom zostali v blízkosti chatky.

OPIS OSOBY A OBLEČENIA
Peter Čižmár je 185 cm vysoký a váži približne 100 kg. Má nakrátko ostrihané šedivé vlasy a hnedé oči. Nosieva jemné strnisko a pod nosom na pravej strane má okrúhle materské znamienko.
Naposledy mal na sebe hnedo-zelené maskáčové nohavice a mikinu, a obuté mal hnedé topánky bez potlače.

V PÁTRANÍ POKRAČUJEME
Naďalej preverujeme všetky dostupné informácie, kde by sa nezvestný muž mohol nachádzať. Zároveň bol vykonaný aj pokus o lokalizáciu jeho mobilného telefónu, ktorý bol už ale v tom čase nedostupný.
Policajti z okresu Senica, ale aj kolegovia z poriečnej polície spolu so psovodmi vykonali pátracie akcie pri rieke Morava, a to aj za pomoci policajného dronu. Na pomoc im prišli aj profesionálni a dobrovoľní hasiči a viacero dobrovoľníkov. Pátranie je zatiaľ žiaľ neúspešné.

Ak ste muža niekde videli, prípadne máte akékoľvek informácie, kde by sa mohol v súčasnosti nachádzať, ihneď kontaktujte políciu na bezplatnom čísle 158, alebo nám napíšte súkromnú správu na náš FB.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img