ISSN 1337-8481

pondelok, 22. júla, 2024

Záchranári pomáhali medzi medzi Nebojsou a Sereďou

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dnes krátko popoludní mal  vážne zdravotné problémy manžel vodičky osobného auta idúceho z Galanty do Serede. Vodička auta bola nútená zastaviť auto na kraji frekventovanej cesty a manželovi pomôcť.

Na miesto udalosti bola vyslaná rýchla zdravotnícka pomoc z Galanty. Záchranári vodiča so zdravotnými problémami preložili do vozidla RZP, poskytli mu neodkladnú pomoc a urýchlene ho transportovali do galantskej nemocnice.

Je potrebné oceniť rýchly príjazd vozidla RZP, ako aj polície, ktorá pri náhodnej jazde okolo miesta udalosti zastavila a policajti sa zaujímali, či nie je potrebná ich asistencia.

Na cestách si musia vodiči pomáhať nehľadiac na situáciu, v ktorej sa krajina nachádza. Len vzájomnou spoluprácou sa môže podariť úspešná záchrana ľudských životov a to nielen na cestách.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Dakujeme velmi pekne za pomoc a promtne zavolanie sanitky. Tiez dakujeme za rychlu a profesionalnu pomoc zachranarov. Este raz vrela vdaka.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img