ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Veľká noc v Seredi: na príprave sviatočnej atmosféry už spolupracujú naši škôlkari aj školáci

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie MsÚ Sereď /   Novinkou verejného priestoru mesta bude tento rok veľkonočná výzdoba, ktorá v Seredi doposiaľ absentovala. Uvidíte ju v Malom parku a pred budovou mestského úradu. Rozpočet mesta ňou neutrpí.

Prečo má vedľajšia dedinka krajšiu výzdobu ako my? Je to také drahé pre mesto urobiť nám sviatočnú atmosféru? Nielen obyvatelia mesta si častokrát vymieňali medzi sebou takéto názory. Vedenie mesta sa stretáva s rovnakými podnetmi. A preto sa chystá nová veľkonočná výzdoba, ktorá má priniesť veľkonočného ducha do verejného priestoru a stane sa zároveň výkladnou skriňou našich škôl.

„V týždni pred Veľkou nocou sa naši škôlkari a školáci zapoja do výzdoby verejného priestoru, určite sa príďte pozrieť do malého parku na Námestí Slobody a tiež pred mestský úrad. Veľkonočná atmosféra v meste bude vládnuť približne dva týždne,“ vysvetlila Zuzana Vohláriková z oddelenia životného prostredia mesta Sereď. Ruku k tomu to dielu priložia aj dobrovoľníci.

Nechajte sa teda prekvapiť, čo mesto v spolupráci so školami dokáže. Jednať sa bude o trvácne prvky, ktoré Sereď využije aj v ďalších rokoch. Dobrou správou je aj to, že kvôli výzdobe sa nemuseli financie hľadať ani ukracovať na iných položkách, keďže rozpočet mesta na tieto aktivity bol, avšak ich potenciál zatiaľ nebol využitý dostatočne.

 

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img