ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Ďalší prípad obvinenia fanúšika. Piatym je tento Spartakovec – VIDEO

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| V priebehu minulých týždňov sme vás postupne informovali o vznesení doposiaľ štyroch obvinení fanúšikom v súvislosti s výtržnosťami, ku ktorým došlo začiatkom tohto mesiaca na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave, počas futbalového zápasu medzi mužstvami FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava.

Vyšetrovateľ OR PZ v BA III včera vzniesol ďalšie obvinenie a to 41 – ročnému
Erikovi K. z okresu Trnava pre trestný čin útoku na verejného činiteľa. Obvinený muž dňa 04.03.2023 v čase okolo 18:20 h počas odchodu poriadkových jednotiek z futbalového zápasu zaútočil kopom pravej nohy do oblasti trupu policajta, následne spadol na zem odkiaľ sa zodvihol a vzápätí pravou nohou kopol do oblasti trupu ďalšieho policajta. Fanúšik FC Spartak Trnava bol včera zadržaný po predchádzajúcom súhlase prokurátora a bol eskortovaný na príslušné policajné oddelenie za účelom vykonania ďalších procesných úkonov.

V prípade preukázania viny pred súdom hrozí 41 – ročnému Erikovi K. trest odňatia slobody na jeden až päť rokov.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Načo sa tu vyjadrujete ľudia, ktorí tam ani neboli a neviete aká je pravda ? Polícia prišla bezdovodne do sektoru a zacala provokovať. Tak to aj dopadlo. Netreba zneužívať právomoc. Dostali cez picu a teraz sa idú na tom honit.

  2. Ani 14:35.. ber bič,daj ktorý dvor a prídem. Môžeš mi dohovoriť. Lebo tela ako ty sa vyjadrujem ani nevieš očom.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img