ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Symbolickým koncom domu po zavraždenom Jánovi Kuciakovi bola demontáž popisného čísla. Do týždňa bude zbúraný

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Veľká Mača / Dnes mal na dvore Janko s Martinkou kočíkovať dieťa. Postupne rekonštruovať dom a venovať sa svojej profesii, novinárčine. Budúcnosť im ale zmenil vrah pracujúci na objednávku.  Je tomu už päť rokov.

Posledné odomknutie brány s nápismi vypovedajúcimi o pohľadoch občanov na predstaviteľov štátnej moci, demontáž popisného čísla z domu a časť domu niekoľkými zásahmi ťažkej techniky padá na zem. Sen dvoch mladých ľudí sa rúca. Doslovne…

Toto sú posledné chvíle domu hrôzy vo Veľkej Mači objektívom fotoaparátu:

      

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Dúfam že sa dozvieme mená objednávatelov vraždy. Inak zatiaľ, toto co predvádzaťe je služba politickej propagande. Hlavne vládnucej plagiator bande.

 2. Dobrý PR článok. Tieto články o hrachovi sú platená reklama. Avšak stopy okolo Kuciaka vedú aj do Seredi a tento človek predsa bol predsa kamarát s bankomatovou mafiou, drogovou mafiou a teraz je z neho veľký „developer“. Trochu dosť sa mi otočil žalúdok.

 3. Občan 22. marca 2023, 9:26 – konkretne mne sa prevratil zaludok pri citani obsahu Vasho prispevku.

  Predbezne si pripravte dokazy k Vasmu verejnemu tvrdeniu: „Tieto články o hrachovi sú platená reklama.“

 4. Môže niekto vysvetliť načo bude hrdzavá brána vystavená v múzeu? A k akému tématickému celku bude priradená?

 5. Na doktorov není,na učiteľov není atď. Na propagandistický nezmysel sa 400 tis eur.najde. A paradox je že ruky od krvy má táto garnitúra. Potrebovali zámienku aby zvrhli Fica. Preto stále není objednávateľ.

 6. No v jeho pripade je to pravda. Jeho ucitel si s nim nedal ziadnu robotu a este je aj chorobne blby . Az na tie ruky, tie ma od hovna.

 7. Nikto ťa nenúti aby si chodil na túto stránku, ty hruza. Stojí ti niekto pri hlave s pištoľou, aby si na túto stránku chodil?

 8. V roku 2018 bolo na Slovensku spáchaných 67 vrážd. Keď si odrátame Kuciaka, tak 65. Bude mať aj zvyšných 65 obetí postavené pamätníky, či sa o nich budú médiá zaujímať s rovnakou intenzitou ako o Kuciaka? Je mi ľúto každého zbytočne vyhasnutého života ale čo sa deje v tomto prípade už pripomína vymývanie mozgov. Je správne pripomínať si čo sa stalo – i keď nie vždy to médiám a politikom vyhovuje, ale nie xkrát denne. Česť ich pamiatke.

 9. Konecne skonci legenda o jednom, neviditelnom novinarovi a tej co nic v zivote nevykopala…. boze daj im uz obom pokoj…

 10. Keďže vražda nieje celkom úplne objasnená tak to znamená že keď zbúrajú dom tak sa nebude dať urobiť rekonštrukcia vraždy..takže je to čo?““pozametané““

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img