ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Súťaž o najchutnejšiu pomazánku

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V Dennom centre pre seniorov v Seredi sa v nedeľu 19. marca konala súťaž o najchutnejšiu pomazánku, do ktorej sa prihlásilo 23 gazdiniek. Medzi širokou škálou chutných pomazánok boli oškvarková, vajíčková, bryndzová, mrkvová či syrová, z ktorých mala každá svoju vlastnú jedinečnú chuť.

O tej najchutnejšej pomazánke rozhodovala trojčlenná porota. Pri hodnotení brala do úvahy viaceré faktory, napríklad rovnováhu chuti, kvalitu ingrediencií, konzistenciu, farbu, vzhľad a bokom nezostala ani prezentácia. Porota po ochutnávke udeľovala jednotlivým pomazánkam body, ktoré po súčte určili víťazov. Na prvom mieste sa umiestnila Darina Mosná a na druhom Etela Lašáková. Tretie miesto bolo napokon udelené až trom súťažiacim s rovnakým počtom bodov a to Darine Domčekovej, Eve Szabovej a Marte Holičkovej. Popoludnie všetkým spríjemnil Miroslav Račák, ktorý sa postaral o hudobnú produkciu a tak o zábavu nebola núdza.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img