ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Druhá víkendová brigáda, opäť na Larzenkách

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Naša desiata brigáda bola dvojdňová. Relatívne čisto je na celých Larzenkách. Je vyzbieraný úsek od hrádze až po Váh – od Mlynárskej ulice až po zberný dvor – cca 500 metrov hrádze. Zmizli 3 plné autá bordelu. Zmizli desiatky ihiel. Ďakujeme všetkým zúčastneným, dnes pomohli aj plavbypovahu.sk.

Samozrejme, prišiel aj Miro s Ajom. Ak mu chcete hocijakým spôsobom pomôcť, kľudne sa u nás zastavte. Chodí k nám denne.

To je zatiaľ všetko. Samozrejme, táto mestská oblasť potrebuje systémové riešenie. Mesto Sereď ho za desaťročia nenašlo, alebo nechcelo nájsť.

Do komentárov môžete napísať, čo by ste si tam reálne vedeli predstaviť, alebo čo vám v tomto priestore chýba. Ďakujeme za odozvu.

zdroj: FB Bistro Galéria

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img