ISSN 1337-8481

sobota, 18. mája, 2024

Larzenky sú po dnešnej brigáde čistejšie

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ďalšia brigáda za nami. Relatívne čisto je od zberného dvora po zábradlie. Na zbernom dvore skončili 2 plné autá, približne 20 vriec odpadu. Ďakujeme všetkým zúčastneným. Naša desiata brigáda bola najpočetnejšia. Poďakovanie patrí aj zúčastneným zástupcom MO SRZ Sereď, OZ Vodný Hrad, OZ Sereďský Kaštieľ, seredonline.sk. Vážime si účasť samotného primátora mesta Sereď a každého, komu nie je čistota nášho mesta ľahostajná a priložil ruku k dielu. Boli tam aj malé ruky.

zdroj: FB Bistro Galéria

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Ako mesto tam nevedelo pristaviť malý kontajner, alebo misa co vozy pre mesto odpad aj v nedeľu ho vidiét vyvážať smeti, ale ľudia si to pchaly do vlastných áut.ako pochvala zúčastnením👍

  2. JA VÁS OBDIVUJEM. LUDIA VŠETKA ÚCTA A VŠETKA ČESŤ LEN BOHUŽIAĽ UŽ DOPREDU SA BOJIM A DOPREDU PLAČEM OD NERVOV ŽE SA POVRACAJU Z BASE TAKÝ MAGORY A PSYCHOPATI A NETVORY AKO JE TEN DEBYL ŠIMEK A spol tam nastane taký istý bordel .💀💀💀💀💀💀

  3. Všetka česť chalani a bývalého starostu ste prečo nevolali veď ten takéto veci zanedbával metlu vie predsa držať pred domom má čisto tak mohol vám aspoň podržať

  4. Poklona chalani! Neviem či by som zbieral tie striekačky… kedysi za komačov sa k váhu chodievalo na prechádzku, teraz sa tam chodí pichnúť si fety

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img