ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Pátranie po mužovi pokračuje. Zúfalá matka prosí o pomoc

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Trnavskí policajti naďalej pátrajú po nezvestnom 37 ročnom Iosifovi Mihai Szantovi z Rumunska. Posledná stopa by mohla smerovať do okresu Šaľa.

Muža naposledy videl jeho spolubývajúci a zároveň kolega v utorok, 21.2.2023. V popoludňajších hodinách mal odísť do obchodu, no naspäť sa už nevrátil a nikomu známemu o sebe nepodal žiadnu správu. Na trnavskej ubytovni pritom nechal všetky osobné veci. So sebou by mal mať len mobilný telefón, ktorý je však nedostupný.

Spojiť sa s ním skúšala aj jeho najbližšia rodina, no ani tej sa to žiaľ doposiaľ nepodarilo. Jeho matka zostáva na Slovensku a na svojho syna sa neprestajne pýta a hľadá ho.

Iosif je 175 cm vysoký a na ľavej strane hlavy má veľkú jazvu. Pri odchode mal na sebe tmavú dlhšiu bundu a tmavé nohavice.

Nezvestný muž by sa mohol pohybovať nielen po Trnavskom a Nitrianskom kraji, ale aj po celom území Slovenska. Ak ste muža videli, alebo máte o jeho súčasnom pobyte akékoľvek informácie, bezodkladne kontaktujte políciu na bezplatnom telefónnom čísle 158, prípadne nám napíšte súkromnú správu na náš FB Polícia SR – Trnavský kraj.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img