ISSN 1337-8481

pondelok, 22. júla, 2024

Motivácia k triedeniu odpadu cestou umenia

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

ZŠ J.A.Komenského Sereď /  Aj deviatačky zo ZŠ Jana Amosa Komenského sa zapojili do projektu skrášlenia kontajnerových stojísk edukatívnym a estetickým spôsobom.
Naše kreatívne spolužiačky Natália Vohláriková a Zuzana Helienková s nadšením pracovali na pestrofarebnom plagáte s tematikou životného prostredia. Znázornili osobu, ktorá túži zmeniť krajinu zničenú odpadmi a žiť v zdravom životnom prostredí. Toto dielo si našlo miesto na odpadovom stojisku na Námestí slobody, kde skrášľuje nielen samotné stojisko, ale aj okolité prostredie.

V piatok, 10.3.2023, sa naša trieda bola na toto dielo pozrieť. Pevne veríme, že aj týmto spôsobom ľudí motivujeme k triedeniu odpadu, a tak sa splní myšlienka projektu “nech umenie a krása prekryjú odpady”.

Denis Majko, Laura Šušelová

zdroj: ZŠ Jana Amosa Komenského Sereď Fb

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img