ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Policajti odstavili „domáceho pekára“. Pri sebe mal koks a v byte kekse z trávy

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|   Výborná spolupráca policajtov odboru kriminálnej polície KR PZ Trnava,  s 1.operatívnym oddelením odboru Bratislava NAKA P PZ a PPÚ Bratislava, skončila obvinením muža z obzvlášť závažného zločinu. 40 ročný Seničan  je za drogovú trestnú činnosť stíhaný väzobne.

 

PPÚ-ČKARI ODSTAVILI MUŽA V OKR. SKALICA

Policajná razia prekvapila 40 ročného Seničana  v piatok večer v obci Radošovce, v okr. Skalica. Policajní kukláči zablokovali vozidlo Hyundai Tuscon, obmedzili ho na osobnej slobode a so súhlasom prokurátora vykonali u muža nielen osobnú prehliadku ale aj prehliadku motorového vozidla. Muž mal pri sebe plastové vrecko s bielou kryštalickou látkou a vo vozidle sme našli ďalšie vrecko s neznámou látkou, plastové vrece s obsahom zelenej sušiny a digitálnu váhu. O necelé 2 hodiny neskôr vykonal policajný výjazd u neho v senickom byte domovú prehliadku. V izbách mal poukrývané viaceré nádoby a dózy so zelenou sušinou a napečené domáce koláčiky.

 

PRECHOVÁVAL DROGY ZA 30 TIS EUR

Všetky podozrivé látky, rastliny aj koláče policajti zaistili a predbežným skúmaním sa potvrdilo, že muž mal pri sebe takmer 3 g kokaínu, ktoré by na čiernom trhu predal približne 100 eur za gram. Z vysušenej marihuany, ktorej hmotnosť bola niečo vyše kila, by sa dalo vyrobiť viac ako 2800 jednorazových dávok drogy a za jej predaj by zinkasoval do 30 tisíc eur.  S drogami súviseli aj napečené domáce koláče.  86 sušienok, ktoré mal napiecť obvinený a ku skutku sa priznal, obsahovali stopy po THC a kanaboidy.

Krajský vyšetrovateľ obvinil muža z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov a prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi. Za prechovávanie a distribúciu drog vo väčšom rozsahu mu môže v zmysle zákona hroziť strata slobody na 10 až 15 rokov.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Dávam do pozornosti tvorcom správ z KR PZ Trnava!

    jednotné číslo (jeden) keks
    množné číslo dva) keksy

    Nestrápňujte sa neznalosťou gramatiky.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img