ISSN 1337-8481

piatok, 21. júna, 2024

1. kolo Detskej ligy v malom futbale 2022/2023

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Tomáš Žákovič  /   Ako sa hovorí, futbal je najpopulárnejší šport na svete, preto ho v deťoch rozvíjame od úplného začiatku. V školách dostávajú priestor a keď sa nájdu zanietení učitelia, ujdú sa im aj nejaké turnaje.

Jeden z nich sa odohral 7.3.2023 v hale na obchodnej akadémii, kde sme privítali 4 školy zo Serede a okolia. Súťažili v troch kategóriách: U8, U10, U13.

Do U8 postavili svoje skvelé mužstvá ZŠ PataZŠ Šoporňa. Bolo ozaj na čo pozerať a malinkí futbalisti ukázali, čo v nich je a o čo sa v budúcnosti môžu páni telocvikári opierať. Výsledkovo síce Šoporňa vysoko vyhrala, ale za predvedený výkon sa veru nemusí nikto hanbiť. Tím Šoporne gólovo potiahla Karolína Blahová, ktorá dala krásnych 9 gólov.

ZŠ Šoporňa U8 – ZŠ Pata U8 9:1       (Blahová6, Kramár1, Kurina1, Kollár1 – Mesároš1)

ZŠ Pata U8 – ZŠ Šoporňa U8  1:7       (Mesároš1 – Blahová3, Kramár2, Kurina2)

 

U10 predstavilo tiež skvelých futbalistov a to zo škôl ZŠ FándlyhoZŠ Pata. Tu už bolo vidieť, že chlapci majú niečo natrénované a futbal ich baví. Vynikal hlavne mladý Igor Červeň, ktorý z celkových 24 gólov svojho tímu dal 14. V ďalšom kole sa ale všetko môže otočiť a tešiť sa budú chlapci z Paty. Kto vie…

ZŠ Pata U10 – ZŠ Fándlyho U10         0:12     (Červeň8, Vranka3, Bučko1)

ZŠ FándlyhoU10 – ZŠ Pata U10          12:0     (Červeň6, Hrdlica5, Kovár1)

 

V kategórii U13 sa predstavili tri školy: ZŠ Cirkevná, ZŠ Fándlyho a ZŠ Pata. Cirkevná ZŠ je obhajca prvenstva z minulej sezóny, preto si na nich všetci brúsili zuby. Ich zohratosť sa však ukázala ako ich najsilnejšia zbraň a nenašli premožiteľa.  Zápasy však boli dosť vyrovnané.

ZŠ Cirkevná – ZŠ Fándlyho     4:0       (Sojka2, Boška2)

ZŠ Pata – ZŠ Fándlyho            2:4       (Herák1, Borkovič1 – Dubnička3, Forgáč1)

ZŠ Cirkevná – ZŠ Pata             7:0       (Sojka3, Boška3,Takáč1, Mikulec1)

 

Aj tento projekt je realizovaný s finančnou podporou mesta Sereď.

Tomáš Žákovič

 

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img