ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Polícia intenzívne pátra po 41 ročnej matke. Policajti sú od včera v teréne – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Policajti z Trstína včera prijali oznámenie o nezvestnej 41 ročnej Silvii Gríkovej. Po matke 2 detí zahájili policajti ihneď pátranie a preverili miesta, kde by sa mohla nachádzať. Do pátrania sa zapojili aj dobrovoľníci.

V PÁTRANÍ POKRAČUJEME AJ DNES
Polícii sa aj napriek maximálnej snahe ženu zatiaľ nepodarilo vypátrať. Policajní pátrači preto zorganizovali pátraciu akciu, do ktorej povolali aj ostatných kolegov z obvodného oddelenia, psovodov so svojimi služobnými psami a v pátraní nám pomáha aj Záchranný systém Slovensko .
Krátko po 09:00 h začali spoločne prehľadávať okolie obce Dolné Orešany, blízke lesné porasty, vinohrady a opustené chaty.

POPIS NEZVESTNEJ SILVIE
Silvia Gríková má trvalý pobyt v Smoleniciach, no prechodne sa zdržiavala v Dolných Orešanoch, je vysoká 165 cm, má približne 65 kg, zelené oči a čierne vlasy po ramená. Na ľavej ruke má viditeľné tetovanie – symbol puzzle, presýpacie hodiny, diamant, na pravom ramene tetovanie vlka, na pravej nohe mená dcér, cez celý chrbát má tetovanie kvetín a vtákov a bližšie nešpecifikovaný nápis.
Oblečené mala šedú mikinu na zapínanie, čiernu bundu po pás a čierne tenisky značky Puma.

Ak ste ženu odvčera niekde videli, alebo o nej máte akékoľvek relevantné informácie, bezodkladne kontaktujte políciu na čísle 158.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – KR PZ Trnava:

Policajti ukončili pátranie. Žiaľ, ženu našli bez známok života. Ďakujeme všetkým, ktorí pomáhali pri jej hľadaní.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. AKTUALIZOVANÉ – Policajti ukončili pátranie. Žiaľ, ženu našli bez známok života. Ďakujeme všetkým, ktorí pomáhali pri jej hľadaní.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img