ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

PMJčkari zasiahli a zabránili tragédii. Násilím museli otvoriť kúpeľňu a zraneného muža ošetrili

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  V stredu podvečer boli policajti trnavskej PMJ, stržm. Martin, ppráp. Erik, stržm. Zdenko a ppráp. Patrik, vyslaní operačným strediskom do jedného z rodinných domov v meste Trnava.

Operátor na linke 158 prijal hovor od mladej ženy, ktorá mala strach o svojho otca. Ten sa mal nachádzať v zamknutej kúpeľni, do ktorej sa rodina nevedela dostať. Situácia bola naozaj dramatická a policajti mali iba pár sekúnd na to, aby zasiahli. Nakoľko bol muž v priamom ohrození života a vec už nezniesla odklad, policajti okamžite násilím otvorili dvere a poskytli zranenému 54 ročnému mužovi predlekársku pomoc. Na miesto privolali záchranárov, ktorým pomohli naložiť pána do sanitky.

Vďaka pohotovej reakcii operačného dôstojníka a vyslaných policajných hliadok sa udalosť neskončila tragicky. Policajtom pri záchrane pomohol aj MEDIvak, ktorý je vo výbave ich služobného auta.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img