ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Galantskí policajti chytili ďalších 5 drogových dílerov. Zaistili viac ako 360 dávok pika

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  VEĽKÁ AKCIA GALANTSKÝCH POLICAJTOV. VYŠETROVATEĽ OBVINIL 5 DÍLEROV PIKA.

Policajti odstavili z ulíc päticu mužov vo veku od 29 do 47 rokov, ktorí mali obchodovať s drogami v okresoch Galanta a Dunajská Streda.

POLICAJTI VYKONALI VIACERO „DOMOVIEK“

Posledný februárový deň kriminalisti zaistili, počas 4 domových prehliadok, množstvo stôp, ktoré potom zaslali na expertízu do Bratislavy. Boli medzi nimi zatavené striekačky, papierové skladačky a igelitové vrecká, všetky s obsahom neznámej kryštalickej látky. Policajní experti z KEÚ potvrdili, že išlo o metamfetamín. Policajti tak v ten deň zaistili viac ako 360 dávok drogy.

ZA DÍLERSTVO AŽ 15 ROČNÉ VÄZENIE

Trnavský vyšetrovateľ obvinil mužov z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Pri 4 z nich zároveň podal návrh na ich väzobné stíhanie. V zmysle zákona im môže hroziť trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Galanta je krytá dobre platia roky a čo sa chváli polícia všetky sú tam skorumpovaný ale nastane čas že už nemôžu udávať a čoskoro tam budú v base zdochynat

  2. A tú olašskú Rynglicu hnusnú špatnú zdechlinu FORTÚNU kedy poláme volado ????🤣🤣🤣💀💀💀💀💀

  3. 360 dávok pika? A koľko vlastne stojí jedna dávka? Pýtam sa čisto len zo zvedavosti aby som si vedel vyrátať cenu zhabaného kontrabandu.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img