ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

NAKA zasahuje na celom Slovensku. Prebieha akcia pod názvom „STONEHENGE“

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Prezídium PZ SR |MM|  Od skorých ranných hodín na viacerých miestach západného, stredného aj východného Slovenska zasahuje národná kriminálna agentúra.
Ide o policajnú akciu s krycím názvom STONEHENGE.

Týka sa machinácií s verejným obstarávaním. Aktuálne vykonávame domové prehliadky a prehliadky iných priestorov.

Bližšie informácie v súčasnosti nie je možné poskytnúť.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Anonym 12:43
    Toto už nie je Slovensko ale „táto krajina“ nepatriaca slovákom. Skôr by sa to dalo nazvať Izraelská východoeurópska džamahíria…

  2. Už nemáme ani oblasti ale iba destinácie… v obchodoch nie sú klubové karty ale klapkárt… mám pokračovať ?
    Politici už túto krajinu zapredali.

  3. to uz sa dokazu ludia odbavovat na komentaroch pri hociakom prispevku? vsetko je take zle, ze mate cas sa patlat o 14. hodine na nete a dristat debiliny….

  4. Vivat roduverní národne orientovaní vlastenci, reakcia na správu o korupciu, o rozkrádaní je charakteristická, vadí cudzí názov akcie, však skutok sa vlastne ani nestal, súdy, prokuratúry vám to dokážu, po slovensky, všakže

  5. Vivat roduverní národne orientovaní vlastenci, reakcia na správu o korupciu, o rozkrádaní je charakteristická, vadí cudzí názov akcie, však skutok sa vlastne ani nestal, súdy, prokuratúry vám to dokážu, po slovensky, všakže

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img