ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Pracovná ponuka: mesto hľadá projektového manažéra

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Personálny referát, MsÚ Sereď /  Mesto Sereď vyhlasuje výberové konanie na pracovnú pozíciu:  Projektový manažér.

Bližšie informácie tu:  Výberové_konanie_projektový_ma

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Všetci sú rovnakí. Keď sa dostane do vedenia, zakrúti sa mu hlava z výšky. Len nerozumiem tomu, prečo na to majú doplácať rádoví pracovníci? Čo oni majú s tým, že sa niekto bije o koryto? Oni si svoju prácu musia zastať, nech tam bude ktokoľvek. Je to svinstvo čo sa tu robí. Do projektov nezasahuje len projektant, ale aj vedenie, Keď niečo sa pokazí, všetka vina padne na hlavu projektanta. Ak niečo nie je dokončené, alebo sa nepokračuje, projektant je vinný, že niekoľkonásobne zdražila elektrina, materiál…a peniaze, ktoré boli na to určené už nepostačujú a ďalšie už nie sú? Vždy sa nájde niekto, na koho to hodiť. Len ja nič, ja muzikant. Alebo už majú toto miesto pre niekoho pripravené a toto je len zastierajúci manéver? Doteraz terajší projektant vyhovoval a až teraz nie? Aj pán primátor je a bude 100%-ný?

  2. Budu dvaja projektovi, kedze sa spustaju najvacsie eurofondy je to spravne rozhodnutie bude treba cerpat kde sa da lebo vlastne peniaze pokym bude energeticka kriza a neobmedzia sa dotacie tak nebudu.Riesili to na zastupitelstve, este bude aj na pol uvazku mestsky architekt… pravdaze zalezi aj koho vyberu a kto sa prihlasi …

  3. mna by len zaujimalo preco sa nerobilo vyberko na najdolezitejsiu funkciu pre chod mesta – prednosta uradu a prisla tam len tak nejaka dochodkyna z nejakej dediny …. ked mal byt novy primator transparentnejsi ako predchadzajuci tak sa malo robit vyberove na toto miesto inak je to uplne to iste co bolo akoby cez kopirak

  4. ..sa mi páči ako samozvaní odborníci, rozhodujú o odborníkoch, ktorí majú mať odborné vzdelanie. Len by ma zaujímalo kto vybral tých odborníkov čo majú vyberať odborníkov a ešte aj transparente.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img