ISSN 1337-8481

nedeľa, 19. mája, 2024

Hrozivá nehoda troch áut na diaľnici D1 – VIDEO

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Diaľniční policajti vyšetrujú presné príčiny a okolnosti dopravnej nehody, ktorá dnes ráno ochromila dopravu na diaľnici D1, za Piešťanmi smerom na Trnavu.

Krátko pred 06:00 h vodič menšieho nákladného auta, z doposiaľ nezistených príčin, zozadu narazil do kamiónu. Ten stál, pravdepodobne pre poruchu, v pravom odstavnom pruhu. Náraz bol taký silný, že z malého nákladiaku odtrhlo chladiacu nadstavbu. Do nej vzápätí narazilo osobné auto Škoda Fabia.

Po hrozivo vyzerajúcej nehode previezli záchranári vodiča z dodávky do nemocnice na vyšetrenie. Policajti podrobili všetkých vodičov dychovým skúškam, s negatívnymi výsledkami.

Policajti diaľnicu v smere do Trnavy, z dôvodu dokumentovania nehody a odstraňovania jej následkov, na viac ako 2 hodiny úplne uzavreli.

Dávajte si na cestách pozor, riadne sledujte situáciu na ceste a pri jazde sa venujte výhradne šoférovaniu.

 

Tlačová správa KR HaZZ:

Hasiči z Piešťan boli dnes ráno krátko po 6:00 hod. vyslaní k dopravnej nehode, ktorá sa stala na diaľnici D1 v smere z Piešťan do Trnavy. Pri nehode došlo k zrážke kamióna, menšieho nákladného vozidla a osobného motorového vozidla. Následkom nárazu došlo k odtrhnutiu chladiacej nadstavby z menšieho nákladného vozidla, do ktorej následne narazilo osobné motorové vozidlo. V chladiacej nadstavbe sa nachádzalo mäso, ktoré skončilo rozsypané na ceste. Hasiči vykonali na vozidlách protipožiarne opatrenia a poskytli predlekársku prvú pomoc. Následkom nehody utrpela zranenia jedna osoba.

Foto: HaZZ

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Anonym.. Ad jedna, už znížili. Ad dva, dodávku môžeš riadiť na skupinu B, čiže aj bez zmeny zákona od 18 rokov.. 🤷🏼‍♂️
    V tomto prípade je niekoľko iných závažných dôvodov, prečo sú takéto havárie. Najväčší je, že dodávkári sú tlačení na hranicu psychických a fyzických možností človeka.
    Tachografy do dodávok a pravidelné kontroly inšpektorátu práce v prepravných spoločnostiach! A nie je*ačka na cestách na vodičov..

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img