ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Lyžiarsky zájazd Salamandra

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

TJ Rozkvet /  Vzhľadom na technické a šetriace opatrenia sa tejto rok naše akcie uskutočňujú v úspornejšom režime, preto bol náš lyžiarsky zájazd jednodňový a zvolili sme aj blízku destináciu Salamandra.

Tentokrát to výbor na čele s predsedom Petrom Martišom zorganizoval na 11.2.2023. Ráno sme sa všetci včas zišli pri „Oskarovi“. Dobrovoľníci spolu s predsedom ešte pred odchodom naložili potrebný technické vybavenie a bohaté občerstvenie. Cestou sme „pozbierali“ našich členov bývajúcich mimo Serede a okolo 9:00 sme boli na Salamandre. Lyžiarskeho výletu sa zúčastnilo 29 osôb, z toho bolo 21 našich členov. Potešujúca bola účasť detí z Čepeňa, ale aj zo Seredi a dokonca aj z Galanty. Aj tu sme ukázali, že nie sme uzavretá organizácia, ale radi vezmeme športovať aj nečlenov, predovšetkým deti. Okrem lyžovania sa niektorí boli osviežiť v saune a v bazéne alebo sa iba poprechádzali po krásnej prírode a čerstvom vzduchu. Na poludnie bol pripravený dobrý guláš, ktorí ako vždy navaril Janko Kuruc. Veľmi dobre mu pri tom asistoval Janko Pinke a Hela Jelšicová s Fanynkou Šipošovou. Niektorí členovia priniesli koláče a zákusky. Po dobrej lyžovačke si všetci pochutnali.

Tento výlet môžeme zaradiť medzi vydarené a dobré akcie. Škoda, že sa nezúčastnilo viacej členov našej organizácie, pretože aj počasie nám prialo a nálada bola veľmi dobrá. Poďakovanie za dobrú akciu patrí Petrovi Martišovi a všetkým, čo sa podieľali na organizácii tohto výletu.

Športová akcia bola realizovaná aj s finančnou podporou mesta Sereď.

foto: TJ Rozkvet

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img