ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Múzeum holokaustu hľadá historické fotografie a dokumenty

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Múzeum holokaustu v Seredi/  Úlohou archívu Múzeum holokaustu v Seredi je aj zachovať a digitalizovať fotografie a dokumenty ľudí, ktorých postihol holokaust.

Obraciame sa na každého, ktorý takýmto materiálom disponuje, aby zvážil možnosť jeho darovania do nášho múzea. My Vám na oplátku darovaný materiál popíšeme a poskytneme v digitalizovanej podobe.

Často nám rodiny nosia fotografie už v čase, kedy na nich nedokážu nikoho identifikovať. Vtedy je už neskoro. Pre nás je dôležité, aby sme ľudí na fotografiách poznali. Mnohým obetiam holokaustu dokážeme takýmto spôsobom prinavrátiť meno aj tvár.

Môžete nás kontaktovať:
tel: +421 31 245 11 03
email: holocaust.museum@snm.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Ste platený štátom, pýtate vstupné a vy chcete exponáty? Vy by ste mali celý svoj archív sprístupniť verejnosti na internete a zadarmo, nech môže bádat a potom si pýtať exponáty.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img