ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Zachytil ich radar dopravných policajtov z Galanty. Rýchla jazda vás môže stáť veľa!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Ich rýchlu jazdu zachytili na radare dopravní policajti z Galanty.

V stredu dopoludnia namerala policajná hliadka, na ceste medzi obcami Trstice a Kráľov Brod, dvoch vodičov na takmer totožných vozidlách. Obaja pritom prekročili maximálnu povolenú rýchlosť o nemalú hodnotu.

Prvý vodič jazdil na „90tke“ rýchlosťou 139 km/h.

Druhý to, o necelých 20 minút neskôr, rozbehol až na 147 km/h.

OSUD POKÚŠAL AJ VODIČ NA VW PASSAT

Galantskí dopraváci vodiča namerali v utorok popoludní, pri rýchlosti 153 km/h. Maximálnu rýchlosť tak na ceste medzi mestami Senec a Sládkovičovo, prekročil o 63 km/h.

POKUTU IM POŠLEME POŠTOU

Všetkých troch priestupcov riešime formou tzv. objektívnej zodpovednosti. V najbližšom čase tak môžu majitelia týchto áut pozerať do svojich schránok a očakávať od nás „pozdrav“.

 

RÝCHLA JAZDA VÁS MÔŽE STÁŤ VEĽA

Nejde pritom len o peniaze minuté na pokuty. Každým prekročením rýchlosti sa totiž zvyšuje riziko autonehody. Pamätajte, že s pribúdajúcimi paličkami na tachometri sa predlžuje nielen brzdná dráha auta, ale aj váš reakčný čas. Rovnako sa zužuje aj vaše zorné pole. Všimnúť si tak napríklad blížiacu sa zver, prípadne inú náhlu prekážku na ceste, a potom na ňu aj dostatočne rýchlo zareagovať, môže byť nadľudský výkon.

Ponáhľajte sa preto pomaly a svoju jazdu si naplánujte dopredu tak, aby ste po ceste nikoho neohrozovali a neriskovali ani vlastný život.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Sak pockajte, ked vam eurokomisia zakaze tie smradlave auta a cez 5G gps obmedzi maximalku na 1km/h na elektrokolobezkach, aj pesi sa naucite chodit 😛

  2. Hneď spím kľudnejšie keď ich ani nezastavili a nechali ich ďalej letieť neuveriteľnou svetelnou rýchlosťou..a pošlú im domov drahú foto.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img