ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Galantskí dopraváci namerali vodiča VW. Pomýlil si obchvat s pretekárskou dráhou.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Galantskí dopravní policajti namerali auto VW Touareg, ktoré prekročilo maximálnu povolenú rýchlosť o 69 km/h.

Vodič SUV si asi pomýlil obchvat mesta Galanta s pretekárskou dráhou. V stredu ráno si to totiž na „90tke“ valil rýchlosťou 159 km/h.

Policajti „pretekára“ odfotili a za priestupok v doprave ho riešia formou tzv. objektívnej zodpovednosti. Majiteľovi auta príde pokuta aj s fotkou priamo do schránky.

Pripomíname vodičom silných vozidiel, že ani vy nie ste nezraniteľní a aj vám sa môže stať nešťastie. Možno máte bezpečnejšie auto, ale myslite na to, že na cestách sú aj ostatní, ktorí také šťastie nemajú. Svojím konaním tak môžete spôsobiť tragédiu, ktorú už nikdy nevrátite späť a namiesto „pôžitku“ z rýchlej jazdy vám zostanú celoživotné výčitky svedomia.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img