ISSN 1337-8481

sobota, 22. júna, 2024

Mladá vodička vošla na obchvate Trnavy do protismeru. Skončilo to zrážkou a zraneniami oboch posádok vozidiel

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  NEREŠPEKTOVALA VIACERÉ ZNAČKY

20 ročná vodička išla na aute Škoda Octavia od Trnavy smerom na Trstín. Pri jazde sa dostatočne nevenovala riadeniu, a na rázcestí nerešpektovala dopravnú značku Zákaz vjazdu všetkých vozidiel a prikázaný smer obchádzania vpravo.
S autom vošla priamo na obchvat do protismeru, kde došlo k zrážke s autom BMW 120D.
Pri nehode sa zranili obaja vodiči a spolujazdkyňa z auta Škoda. Policajti alkohol u vodičov nezistili. Škoda na vozidlách bola odhadnutá na viac ako 12000 eur.

DOJAZDILA, MÁ ZADRŽANÝ VODIČÁK

Policajti 20 ročnej mladej žene z okr. Sobrance na mieste nehody okamžite zadržali vodičský preukaz a ďalšiu jazdu jej zakázali. Dopravná nehoda, je aj vzhľadom na zranenie osôb, stále v štádiu objasňovania.

ZÁVAŽNÉ POCHYBENIE NA CESTE

Upozorňujeme najmä začínajúcich vodičov, aby sa na jazdu maximálne sústredili.
Ak je to možné, prvé kilometre odjazdili aj za pomoci spolujazdca, ktorý vie začiatočníkovi za volantom vhodne poradiť, a auto platí aj v prípade, ak sa vydá na cestu mimo už ojazdených a vyskúšaných trás.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img