ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Prihláste sa svojimi kolegami do najväčšieho firemného dobrovoľníctva NAŠE MESTO

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Program NAŠE MESTO je najväčšie firemné dobrovoľníctvo na Slovensku. Spadá pod nadáciu Pontis a spája firmy, samosprávy i občiansky sektor s cieľom vyčistiť a viditeľne zlepšiť mestá, v ktorých žijeme.

V jeden deň tisícky rôznych pracovníkov, manažérov či členov občianskych združení vyráža do Domovov dôchodcov, domovov sociálnych služieb, materských a základných škôl ale aj na verejné priestranstvá, aby pomohli skrášliť mestá či zveľadiť prírodu. Už 17. ročník podujatia NAŠE MESTO sa bude konať 9. júna 2023.

Registrácia firiem, ktoré chcú podporiť svojou účasťou podujatie Naše Mesto 2023 prebieha od 6.2. do 16.3. 2023. Na zapojenie sa do podujatia Naše Mesto je nutné vyplniť elektronickú prihlášku na tomto odkaze. Minimálny počet dobrovoľníkov za firmu je 5 osôb.

Následne si od 4.5 do 23.5. 2023 dobrovoľníci budú môcť vybrať a prihlásiť sa na dobrovoľnícke aktivity, ktoré budú zverejnené na stránke NAŠE MESTO v sekcii AKTIVITY. Pridať ruku k dielu môžu aj občianske združenia alebo jednotlivci.

Minulý rok dobrovoľníci prostredníctvom nadácie Pontis pomohli zrenovovať opotrebovaný plot okolo Materskej školy D.Štúra v Seredi. Článok sme uverejnili tu. V minulosti dobrovoľníci pomáhali v Seredi natierať lavičky, zbierať odpadky v meste aj okolí, sadiť stromčeky a pod. Aktivity na tento rok ešte nie sú známe.

????????????????
????????????????

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img