ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Počasie nás trápi aj dnes. Dávajte pozor na silný vietor

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Polícia v rámci celého Trnavského kraja eviduje viacero popadaných stromov na cestách.

Policajti vyrozumievajú hasičov a v prípade potreby regulujú dopravu.

Od rána sme riešili popadané stromy:
▪️ Hradište pod Vrátnom (okr. Senica)
▪️ Kúty smer Kopčany (okr. Senica)
▪️ Cífer (okr. Trnava) – pri obchádzaní spadnutého stromu zapadol do priekopy autobus
▪️ Šamorín (okr. Dunajská Streda)
▪️ Topoľníky (okr. Dunajská Streda)
▪️ Trhová Hradská – Dolný Bar (okr. Dunajská Streda)
▪️ Veľké Úľany (okr. Galanta)
▪️ Dunajská Streda
▪️ Buková (okr. Trnava)

SHMÚ vydal na dnes dokonca výstrahu druhého stupňa pred silným vetrom na celom území nášho kraja.  Dávajte si pre to, nielen na cestách, pozor!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img