ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Za víkend 5 opitých vodičov v Trnavskom kraji. Jeden vodič s 3‰ a vodička s 2‰ viezla dieťa

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Policajti v rámci Trnavského kraja riešili za víkend 5 opitých vodičov. 2x v okrese Senica, 2x v okrese Galanta a 1x v okrese Hlohovec.

SKORO RÁNO OPITÝ NA MOL

Hliadka obvodného oddelenia zo Senice odhalila na mol opitého vodiča na hlavnom ťahu Senica – Jablonica.

45 ročný vodič z okr. Senica riadil auto VW Caravelle, keď ho policajti odstavili pri odbočke na Horné Suroviny. Vodiča požiadali, aby sa podrobil orientačnej dychovej skúške na alkohol. Skoro ráno o 04.20 h nafúkal 1,41 mg/l alkoholu a opakované skúška, ktorú mal o 20 min neskôr, mala hodnotu 1,32 mg/l.
Policajti vodičovi ďalšiu jazdu zakázali, zadržali mu vodičský preukaz a s takmer 3 promile ho eskortovali do policajnej cely. Poverený policajt ho obvinil z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, a o jeho vine a treste bude rozhodovať súd v tzv. super rýchlom konaní.

OPITÁ MATKA VIEZLA DIEŤA A MUŽA

Jazdu pod vplyvom alkoholu riešili aj dopravní policajti. V nedeľu, krátko po polnoci nezvládla 30 ročná žena riadenie na aute VW Touareg a na ceste domov, medzi obcami, skončila mimo cesty v kríkoch.
Policajti na mieste zistili, že na vine bol alkohol a za volantom mala sedieť žena. V dychu jej namerali 1,05 mg/l alkoholu, čo je viac ako 2 promile. Pri havárii sa v aute nachádzalo aj ich malé, 6 ročné dieťa. Našťastie sa pri nehode nikto nezranil.

OPAKUJEME TO STÁLE

Kto pije alkohol, nech si za volant potom nesadá!Ide o život!

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img