ISSN 1337-8481

nedeľa, 3. marca, 2024

Mesto čaká vysúťažiť nového vydavateľa tlačených Seredských noviniek

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ing. Mária Fačkovcová, zástupca primátora /  Seredské noviny – mesačník občanov/pre občanov mesta , majú za sebou dlhú cestu, kým sa dostanú do schránok obyvateľom mesta v dnešnej podobe.

So súčasným ich zhotoviteľom – Petit Press a.s. – bola zmluva ukončená k 31.12.2022, no ešte bývalým vedením bolo dohodnuté vydanie dvoch čísel. Jedno z nich si obyvatelia v dnešných dňoch môžu nájsť vo svojich schránkach . Oproti predchádzajúcim vydaniam sme sa snažili s redaktorom i grafikom ich nastaviť tak, aby v nich mali svoje pevné miesta významné udalosti v našom meste; témy, ktoré s obyvateľmi potrebuje odkomunikovať mestský úrad; športové udalosti a pod.

Mesto čaká v najbližšej budúcnosti vysúťažiť ich nového vydavateľa a počas tohto „prechodného obdobia“ nastaviť podmienky súťaže tak, aby sa k našim obyvateľom mohli dostať novinky s novým dizajnom, témovo vyvážené, kde každá téma bude mať svoje pevné miesto a boli pre obyvateľov príťažlivé.

 

zdroj: Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Lacnejší je internet, nie roznašát papier, aj tak sa tam skoro nič občan nedočíta. Koľko stromov treba vyrúbat aby sereďské novinky ekzistovali, koľko plynu, elektriny sa minie na výrobu papiera?

  2. Kedysi sa SN vyčítala aj neaktuálnosť článkov, kým sa noviny dostali do poštových schránok, čo je samozrejme pravda. Teraz to už nebude vadiť?

  3. Pre zaostalých z MSÚ viete koľko stromov musí padnúť na to aby ste písali tie bludy este aj na papier? Berte si priklad zo SOL

  4. Ja a tĺk? Preco ? Ako použiješ tie noviny po prečítaní? A ako použiješ článok zo sol po prečítaní? Je to sakramentský rozdiel s ohľadom na ekológiu a zbytočné plytvanie… al zaostalejším čo nemajú na internet ale majú na cigaretky a plastové kelínky s borovičkou to nevysvetliš…

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img